MpS - Tvorenie zo zipsov- 29.4.2024 - pozvánka

MpS zipper

Pozývame Vás na ďalšie pondelkové kreatívne podujatie spojené s prehliadkou výstavy. Na tvorivej dielni sa opäť budeme zaoberať recyklovaním. Teraz z pokazených a nepotrebných zipsov si vyrobíme zaujímavé dekoračné drobnosti a ozdoby. Je potrebné si priniesť pomôcky a materiál: farebné kovové zipsy - (dlhý 30-60 cm + kratšie farebné 20 cm ), nožnice, ihlu, niť, tavnú pištoľ, korálky alebo perličky (väčšie), koncovku a uzáver (na náhrdelník), zatvárací špendlík (na brošňu), zapaľovač, zápalky, kahanček, farebnú vlnu na plstenie , ihlu na plstenie, špongiu (na riad), filc.
Kto nemá pomôcky, alebo záujem o túto techniku, môže pokračovať v kreatívnej práci podľa vlastného výberu.
Tešíme sa na všetkých, ktorí majú čas a chuť stráviť príjemné tvorivé dopoludnie v múzeu.